top of page

KARRIER

DEKORATŐR

DEKORATŐRT/KÖTÉSZETI MUNKATÁRSAT KERESÜNK

Szívesen dolgoznál a Procter & Gamble legnagyobb márkáin és számos izgalmas és változatos projekten?

Téged keresünk, ha:

  • jó a kézügyességed

  • jó fizikumu vagy és jó a terhelhetőséged

  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel

  • pontosan és megbízhatóan dolgozol egyedül is

  • rendszerető vagy

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Főbb feladataid az alábbiak lesznek:

  • reklám dekoratőri munka (laminálás, kasírozás, vágás stb.)

  • dekorációkhoz kapcsolódó szerelési munkák (üzletdekorációk, fóliázás, kisebb szerelések, stb.)

  • kivitelezés, kihelyezés, műhely- és külső helyszíni környezetben

  • kötészeti feladatok (íves nyomatok vágása, hajtása, csomagolása)

  • munkáinkból egy kis ízelítő: http://gestalt-team.hu

Előnyt jelent, ha:

  • reklámdekoratőri és/vagy nyomdai kötészet területén szereztél már tapasztalatot

  • nyomdai előkészítésben való jártassággal rendelkezel

  • széles formátumú nyomtató/plotter üzemeltetési tapasztalatod van

Amit mi kínálunk Neked:

  • jó csapat

  • reklámügynökségi háttér

  • változatos feladatok

  • béren kívüli juttatások

Jelentkezésed várjuk a lenti gombra kattintva rövid bemutatkozással, bérmegjelölés és önéletrajz megküldésével.

bottom of page